ORKA CONSULTING  
 
 
       
 

Celem ORKA CONSULTING jest wypracowanie długotrwałych relacji z klientami zgłaszającymi zapotrzebowanie na usługi doradcze związane z pozyskiwaniem i zarządzaniem projektami z obszaru zasobów ludzkich i inwestycji współfinansowanymi z Unii Europejskiej. Nawiązanie współpracy z firmami szkoleniowymi i konsultingowymi oraz podmiotami realizującymi cele Unii Europejskiej w Polsce i poza granicami kraju w szczególności z Wielką Brytanią.

Wartości ORKA CONSULTING:

  • Każdą organizacje traktujemy indywidualnie wypracowując, metody długoterminowej współpracy. W trakcie tego procesu doceniamy fakt że specyfika działania każdej organizacji jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Pozwala nam to na dywersyfikacje działań.
  • Preferujemy bliską współpracę z klientem podczas całego procesu życia projektu. Reprezentujemy uczciwe oraz etyczne zasady działania podczas każdej z transakcji, stawiając na sukces naszych działań biznesowych.
  • Darzymy klienta zaufaniem i tego samego oczekujemy od niego. Pracujemy w środowisku, w którym ufamy sobie nawzajem dzielimy się informacją, wykonujemy naszą prace wykorzystując maksimum posiadanych umiejętności.
  • Ręczymy i dbamy o naszą wiarygodność. Poprzez pełne zaangażowanie w świadczoną działalność i wywiązywanie się ze zobowiązań zyskujemy przychylność i wiarygodność ( pomimo iż zdarza się nam popełniać błędy przyznajemy się do nich).
  • Wspieramy ciągłe doskonalenie się i aktualizacje zdobytej wiedzy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, cieszymy się ze wspólnych osiągnięć. Gratulujemy współpracy i cieszymy się, że możemy przyczynić się do wspólnego sukcesu.

 
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /dzialalnosc/index.php:498 Stack trace: #0 {main} thrown in /dzialalnosc/index.php on line 498