ORKA CONSULTING  
 
 
       
 

Celem ORKA CONSULTING jest wypracowanie długotrwałych relacji z klientami zgłaszającymi zapotrzebowanie na usługi doradcze związane z pozyskiwaniem i zarządzaniem projektami z obszaru zasobów ludzkich i inwestycji współfinansowanymi z Unii Europejskiej. Nawiązanie współpracy z firmami szkoleniowymi i konsultingowymi oraz podmiotami realizującymi cele Unii Europejskiej w Polsce i poza granicami kraju w szczególności z Wielką Brytanią.

Wartości ORKA CONSULTING:

  • Każdą organizacje traktujemy indywidualnie wypracowując, metody długoterminowej współpracy. W trakcie tego procesu doceniamy fakt że specyfika działania każdej organizacji jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Pozwala nam to na dywersyfikacje działań.
  • Preferujemy bliską współpracę z klientem podczas całego procesu życia projektu. Reprezentujemy uczciwe oraz etyczne zasady działania podczas każdej z transakcji, stawiając na sukces naszych działań biznesowych.
  • Darzymy klienta zaufaniem i tego samego oczekujemy od niego. Pracujemy w środowisku, w którym ufamy sobie nawzajem dzielimy się informacją, wykonujemy naszą prace wykorzystując maksimum posiadanych umiejętności.
  • Ręczymy i dbamy o naszą wiarygodność. Poprzez pełne zaangażowanie w świadczoną działalność i wywiązywanie się ze zobowiązań zyskujemy przychylność i wiarygodność ( pomimo iż zdarza się nam popełniać błędy przyznajemy się do nich).
  • Wspieramy ciągłe doskonalenie się i aktualizacje zdobytej wiedzy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, cieszymy się ze wspólnych osiągnięć. Gratulujemy współpracy i cieszymy się, że możemy przyczynić się do wspólnego sukcesu.

 

Projekty miedzynarodowe realizowane przez Orka Consulting.

Mamy zaszczyt poinformować, że obecnie realizujemy następujące projekty międzynarodowe. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach internetowych projektów.

czytaj dalej >>>